Pozovite nas na

besplatan broj
0800 10 10 15
ili na broj
+381 11 785 9999

Radno vreme:

radnim danima od 09:00h do 18:00h
subotom od 09:00h do 13:00h

Elektronsko bankarstvo

Vrsta kredita

minmax
50.000,00 RSD1.200.000,00 RSD
minmax
13 meseci84 meseci
Mesecna Rata*

5,562

RSD

minmax
50.000,00 RSD1.200.000,00 RSD
minmax
13 meseci84 meseci
Mesecna Rata*

5,562

RSD

minmax
5.000,00 EUR50.000,00 EUR
minmax
60 meseci240 meseci
Mesecna Rata*

5,562

EUR

Kursna lista

16.07.2019.

kupovni srednji prodajni
CHFCHF 101.7674 106.1327 110.4884
GBPGBP 124.3152 130.8581 137.4010
USDUSD 101.2697 104.5586 107.8475
EUREUR 114.8485 117.7330 120.0288

Pozovite nas na

besplatan broj
0800 10 10 15
ili na broj
+381 11 785 9999

Radno vreme:

radnim danima od 09:00h do 18:00h
subotom od 09:00h do 13:00h

Elektronsko bankarstvo

Vrsta kredita

minmax
50.000,00 RSD1.200.000,00 RSD
minmax
13 meseci84 meseci
Mesecna Rata*

5,562

RSD

minmax
50.000,00 RSD1.200.000,00 RSD
minmax
13 meseci84 meseci
Mesecna Rata*

5,562

RSD

minmax
5.000,00 EUR50.000,00 EUR
minmax
60 meseci240 meseci
Mesecna Rata*

5,562

EUR

Napomena: Obračun je informativnog karaktera

Kursna lista

16.07.2019.

kupovni srednji prodajni
CHFCHF 101.7674 106.1327 110.4884
GBPGBP 124.3152 130.8581 137.4010
USDUSD 101.2697 104.5586 107.8475
EUREUR 114.8485 117.7330 120.0288

Kursna lista za devize broj 133 na dan 16.07.2019.

ValuteZemljaOznakaVaži zaKupovniSrednjiProdajni
036AUSTRALIJA AUD171.375673.583175.2019
124KANADA CAD177.708980.112381.8748
208DANSKA DKK115.291915.764816.1116
392JAPAN JPY10093.915396.819998.9499
578NORVESKA NOK111.876512.243812.5132
643RUSIJA RUB11.61781.66781.7045
752SVEDSKA SEK110.845711.181111.4917
756SVAJCARSKA CHF1104.0100106.1327110.3780
826V.BRITANIJA GBP1126.9324130.8581134.4927
840S A D USD1101.4218104.5586106.8589
978E M U EUR1114.2010117.7330120.3231

Kursna lista za efektivu broj 133 na dan 16.07.2019.

ValuteZemljaOznakaVaži zaKupovniSrednjiProdajni
756SVAJCARSKA CHF1101.7674106.1327110.4884
826V.BRITANIJA GBP1124.3152130.8581137.4010
840S A D USD1101.2697104.5586107.8475
978E M U EUR1114.8485117.7330120.0288
Preuzmite kursnu listu za efektivuovde
Online Chat