Pozovite nas na

besplatan broj
0800 10 10 15
ili na broj
+381 11 785 9999

Radno vreme:

radnim danima od 09:00h do 18:00h
subotom od 09:00h do 13:00h

Elektronsko bankarstvo

Vrsta kredita

minmax
50.000,00 RSD1.200.000,00 RSD
minmax
13 meseci84 meseci
Mesecna Rata*

5,562

RSD

minmax
50.000,00 RSD1.200.000,00 RSD
minmax
13 meseci84 meseci
Mesecna Rata*

5,562

RSD

minmax
5.000,00 EUR50.000,00 EUR
minmax
60 meseci240 meseci
Mesecna Rata*

5,562

EUR

Kursna lista

23.05.2019.

kupovni srednji prodajni
CHFCHF 100.5575 104.8709 109.1748
GBPGBP 127.0213 133.7066 140.3919
USDUSD 102.4649 105.7926 109.1203
EUREUR 115.0791 117.9693 120.2697

Pozovite nas na

besplatan broj
0800 10 10 15
ili na broj
+381 11 785 9999

Radno vreme:

radnim danima od 09:00h do 18:00h
subotom od 09:00h do 13:00h

Elektronsko bankarstvo

Vrsta kredita

minmax
50.000,00 RSD1.200.000,00 RSD
minmax
13 meseci84 meseci
Mesecna Rata*

5,562

RSD

minmax
50.000,00 RSD1.200.000,00 RSD
minmax
13 meseci84 meseci
Mesecna Rata*

5,562

RSD

minmax
5.000,00 EUR50.000,00 EUR
minmax
60 meseci240 meseci
Mesecna Rata*

5,562

EUR

Napomena: Obračun je informativnog karaktera

Kursna lista

23.05.2019.

kupovni srednji prodajni
CHFCHF 100.5575 104.8709 109.1748
GBPGBP 127.0213 133.7066 140.3919
USDUSD 102.4649 105.7926 109.1203
EUREUR 115.0791 117.9693 120.2697

Kursna lista za devize broj 95 na dan 23.05.2019.

ValuteZemljaOznakaVaži zaKupovniSrednjiProdajni
036AUSTRALIJA AUD170.570672.753274.3538
124KANADA CAD176.332678.693480.4247
208DANSKA DKK115.320915.794716.1422
392JAPAN JPY10093.025195.902298.0120
578NORVESKA NOK111.703112.065112.3305
643RUSIJA RUB11.59341.64271.6788
752SVEDSKA SEK110.646610.975911.2808
756SVAJCARSKA CHF1102.7735104.8709109.0657
826V.BRITANIJA GBP1129.6954133.7066137.4203
840S A D USD1102.6188105.7926108.1200
978E M U EUR1114.4302117.9693120.5646

Kursna lista za efektivu broj 95 na dan 23.05.2019.

ValuteZemljaOznakaVaži zaKupovniSrednjiProdajni
756SVAJCARSKA CHF1100.5575104.8709109.1748
826V.BRITANIJA GBP1127.0213133.7066140.3919
840S A D USD1102.4649105.7926109.1203
978E M U EUR1115.0791117.9693120.2697
Preuzmite kursnu listu za efektivuovde
Online Chat