Pozovite nas na

besplatan broj
0800 10 10 15
ili na broj
+381 11 785 9999

Radno vreme:

radnim danima od 09:00h do 18:00h
subotom od 09:00h do 13:00h

Elektronsko bankarstvo

Vrsta kredita

minmax
50.000,00 RSD1.200.000,00 RSD
minmax
13 meseci84 meseci
Mesecna Rata*

5,562

RSD

minmax
50.000,00 RSD1.200.000,00 RSD
minmax
13 meseci84 meseci
Mesecna Rata*

5,562

RSD

minmax
5.000,00 EUR50.000,00 EUR
minmax
60 meseci240 meseci
Mesecna Rata*

5,562

EUR

Kursna lista

13.11.2019.

kupovni srednji prodajni
CHFCHF 103.2090 107.6362 112.0536
GBPGBP 130.1886 137.0406 143.8926
USDUSD 103.3040 106.6590 110.0140
EUREUR 114.6065 117.4849 119.7759

Pozovite nas na

besplatan broj
0800 10 10 15
ili na broj
+381 11 785 9999

Radno vreme:

radnim danima od 09:00h do 18:00h
subotom od 09:00h do 13:00h

Elektronsko bankarstvo

Vrsta kredita

minmax
50.000,00 RSD1.200.000,00 RSD
minmax
13 meseci84 meseci
Mesecna Rata*

5,562

RSD

minmax
50.000,00 RSD1.200.000,00 RSD
minmax
13 meseci84 meseci
Mesecna Rata*

5,562

RSD

minmax
5.000,00 EUR50.000,00 EUR
minmax
60 meseci240 meseci
Mesecna Rata*

5,562

EUR

Napomena: Obračun je informativnog karaktera

Kursna lista

13.11.2019.

kupovni srednji prodajni
CHFCHF 103.2090 107.6362 112.0536
GBPGBP 130.1886 137.0406 143.8926
USDUSD 103.3040 106.6590 110.0140
EUREUR 114.6065 117.4849 119.7759

Kursna lista za devize broj 218 na dan 13.11.2019.

ValuteZemljaOznakaVaži zaKupovniSrednjiProdajni
036AUSTRALIJA AUD170.787272.976574.5820
124KANADA CAD178.092580.507782.2789
208DANSKA DKK115.249215.720816.0667
392JAPAN JPY10094.864297.798199.9497
578NORVESKA NOK111.284311.633311.8892
643RUSIJA RUB11.61041.66021.6967
752SVEDSKA SEK110.646510.975811.2807
756SVAJCARSKA CHF1105.4835107.6362111.9416
826V.BRITANIJA GBP1132.9294137.0406140.8469
840S A D USD1103.4592106.6590109.0055
978E M U EUR1113.9604117.4849120.0696

Kursna lista za efektivu broj 218 na dan 13.11.2019.

ValuteZemljaOznakaVaži zaKupovniSrednjiProdajni
756SVAJCARSKA CHF1103.2090107.6362112.0536
826V.BRITANIJA GBP1130.1886137.0406143.8926
840S A D USD1103.3040106.6590110.0140
978E M U EUR1114.6065117.4849119.7759
Preuzmite kursnu listu za efektivuovde
Online Chat