Pozovite nas na

besplatan broj
0800 10 10 15
ili na broj
+381 11 785 9999

Radno vreme:

radnim danima od 09:00h do 18:00h
subotom od 09:00h do 13:00h

Elektronsko bankarstvo

Vrsta kredita

minmax
50.000,00 RSD1.200.000,00 RSD
minmax
13 meseci85 meseci
Mesecna Rata*

5,562

RSD

minmax
50.000,00 RSD1.200.000,00 RSD
minmax
6 meseci84 meseci
Mesecna Rata*

5,562

RSD

minmax
5.000,00 EUR50.000,00 EUR
minmax
60 meseci240 meseci
Mesecna Rata*

5,562

EUR

Kursna lista

17.08.2018.

kupovni srednji prodajni
CHFCHF 99.7238 104.0015 108.2697
GBPGBP 125.3547 131.9523 138.5499
USDUSD 100.4557 103.7182 106.9807
EUREUR 115.1395 118.0313 120.3329

Pozovite nas na

besplatan broj
0800 10 10 15
ili na broj
+381 11 785 9999

Radno vreme:

radnim danima od 09:00h do 18:00h
subotom od 09:00h do 13:00h

Elektronsko bankarstvo

Vrsta kredita

minmax
50.000,00 RSD1.200.000,00 RSD
minmax
13 meseci85 meseci
Mesecna Rata*

5,562

RSD

minmax
50.000,00 RSD1.200.000,00 RSD
minmax
6 meseci84 meseci
Mesecna Rata*

5,562

RSD

minmax
5.000,00 EUR50.000,00 EUR
minmax
60 meseci240 meseci
Mesecna Rata*

5,562

EUR

Napomena: Obračun je informativnog karaktera

Kursna lista

17.08.2018.

kupovni srednji prodajni
CHFCHF 99.7238 104.0015 108.2697
GBPGBP 125.3547 131.9523 138.5499
USDUSD 100.4557 103.7182 106.9807
EUREUR 115.1395 118.0313 120.3329

Kursna lista za devize broj 157 na dan 17.08.2018.

ValuteZemljaOznakaVaži zaKupovniSrednjiProdajni
036AUSTRALIJA AUD173.072775.332776.9900
124KANADA CAD176.485078.850580.5852
208DANSKA DKK115.351515.826316.1745
392JAPAN JPY10090.728693.534695.5924
578NORVESKA NOK111.869812.236912.5061
643RUSIJA RUB11.50511.55161.5857
752SVEDSKA SEK110.942811.281211.5945
756SVAJCARSKA CHF1101.9215104.0015108.1616
826V.BRITANIJA GBP1127.9937131.9523135.6173
840S A D USD1100.6067103.7182106.0000
978E M U EUR1114.4904118.0313120.6280

Kursna lista za efektivu broj 157 na dan 17.08.2018.

ValuteZemljaOznakaVaži zaKupovniSrednjiProdajni
756SVAJCARSKA CHF199.7238104.0015108.2697
826V.BRITANIJA GBP1125.3547131.9523138.5499
840S A D USD1100.4557103.7182106.9807
978E M U EUR1115.1395118.0313120.3329
Preuzmite kursnu listu za efektivuovde
Online Chat