Pozovite nas na

besplatan broj
0800 10 10 15
ili na broj
+381 11 785 9999

Radno vreme:

radnim danima od 09:00h do 18:00h
subotom od 09:00h do 13:00h

Elektronsko bankarstvo

Vrsta kredita

minmax
50.000,00 RSD1.200.000,00 RSD
minmax
13 meseci85 meseci
Mesecna Rata*

5,562

RSD

minmax
50.000,00 RSD1.200.000,00 RSD
minmax
6 meseci84 meseci
Mesecna Rata*

5,562

RSD

minmax
5.000,00 EUR50.000,00 EUR
minmax
60 meseci240 meseci
Mesecna Rata*

5,562

EUR

Kursna lista

21.11.2018.

kupovni srednji prodajni
CHFCHF 100.2754 104.5767 108.8685
GBPGBP 126.4357 133.0902 139.7447
USDUSD 100.6824 103.9522 107.2220
EUREUR 115.4703 118.3704 120.6786

Pozovite nas na

besplatan broj
0800 10 10 15
ili na broj
+381 11 785 9999

Radno vreme:

radnim danima od 09:00h do 18:00h
subotom od 09:00h do 13:00h

Elektronsko bankarstvo

Vrsta kredita

minmax
50.000,00 RSD1.200.000,00 RSD
minmax
13 meseci85 meseci
Mesecna Rata*

5,562

RSD

minmax
50.000,00 RSD1.200.000,00 RSD
minmax
6 meseci84 meseci
Mesecna Rata*

5,562

RSD

minmax
5.000,00 EUR50.000,00 EUR
minmax
60 meseci240 meseci
Mesecna Rata*

5,562

EUR

Napomena: Obračun je informativnog karaktera

Kursna lista

21.11.2018.

kupovni srednji prodajni
CHFCHF 100.2754 104.5767 108.8685
GBPGBP 126.4357 133.0902 139.7447
USDUSD 100.6824 103.9522 107.2220
EUREUR 115.4703 118.3704 120.6786

Kursna lista za devize broj 224 na dan 21.11.2018.

ValuteZemljaOznakaVaži zaKupovniSrednjiProdajni
036AUSTRALIJA AUD172.942875.198876.8532
124KANADA CAD175.838478.183979.9039
208DANSKA DKK115.385415.861216.2101
392JAPAN JPY10089.381392.145794.1729
578NORVESKA NOK111.769012.133012.3999
643RUSIJA RUB11.53131.57871.6134
752SVEDSKA SEK111.104311.447711.7657
756SVAJCARSKA CHF1102.4852104.5767108.7598
826V.BRITANIJA GBP1129.0975133.0902136.7868
840S A D USD1100.8336103.9522106.2391
978E M U EUR1114.8193118.3704120.9745

Kursna lista za efektivu broj 224 na dan 21.11.2018.

ValuteZemljaOznakaVaži zaKupovniSrednjiProdajni
756SVAJCARSKA CHF1100.2754104.5767108.8685
826V.BRITANIJA GBP1126.4357133.0902139.7447
840S A D USD1100.6824103.9522107.2220
978E M U EUR1115.4703118.3704120.6786
Preuzmite kursnu listu za efektivuovde
Online Chat