Pozovite nas na

besplatan broj
0800 10 10 15
ili na broj
+381 11 785 9999

Radno vreme:

radnim danima od 09:00h do 18:00h
subotom od 09:00h do 13:00h

Elektronsko bankarstvo

Vrsta kredita

minmax
50.000,00 RSD1.200.000,00 RSD
minmax
13 meseci84 meseci
Mesecna Rata*

5,562

RSD

minmax
50.000,00 RSD1.200.000,00 RSD
minmax
13 meseci84 meseci
Mesecna Rata*

5,562

RSD

minmax
5.000,00 EUR50.000,00 EUR
minmax
60 meseci240 meseci
Mesecna Rata*

5,562

EUR

Kursna lista

10.07.2020.

kupovni srednji prodajni
CHFCHF 106.2008 110.7563 115.3017
GBPGBP 124.6769 131.2388 137.8007
USDUSD 101.0211 104.3019 107.5827
EUREUR 114.7090 117.5900 119.8830

Pozovite nas na

besplatan broj
0800 10 10 15
ili na broj
+381 11 785 9999

Radno vreme:

radnim danima od 09:00h do 18:00h
subotom od 09:00h do 13:00h

Elektronsko bankarstvo

Vrsta kredita

minmax
50.000,00 RSD1.200.000,00 RSD
minmax
13 meseci84 meseci
Mesecna Rata*

5,562

RSD

minmax
50.000,00 RSD1.200.000,00 RSD
minmax
13 meseci84 meseci
Mesecna Rata*

5,562

RSD

minmax
5.000,00 EUR50.000,00 EUR
minmax
60 meseci240 meseci
Mesecna Rata*

5,562

EUR

Napomena: Obračun je informativnog karaktera

Kursna lista

10.07.2020.

kupovni srednji prodajni
CHFCHF 106.2008 110.7563 115.3017
GBPGBP 124.6769 131.2388 137.8007
USDUSD 101.0211 104.3019 107.5827
EUREUR 114.7090 117.5900 119.8830

Kursna lista za devize broj 131 na dan 10.07.2020.

ValuteZemljaOznakaVaži zaKupovniSrednjiProdajni
036AUSTRALIJA AUD170.123172.291973.8823
124KANADA CAD174.322276.620878.3065
208DANSKA DKK115.311215.784716.1320
392JAPAN JPY10094.594797.520399.6657
578NORVESKA NOK110.618910.947311.1881
643RUSIJA RUB11.42361.46761.4999
752SVEDSKA SEK110.920411.258111.5708
756SVAJCARSKA CHF1108.5412110.7563115.1866
826V.BRITANIJA GBP1127.3016131.2388134.8840
840S A D USD1101.1728104.3019106.5965
978E M U EUR1114.0623117.5900120.1770

Kursna lista za efektivu broj 131 na dan 10.07.2020.

ValuteZemljaOznakaVaži zaKupovniSrednjiProdajni
756SVAJCARSKA CHF1106.2008110.7563115.3017
826V.BRITANIJA GBP1124.6769131.2388137.8007
840S A D USD1101.0211104.3019107.5827
978E M U EUR1114.7090117.5900119.8830
Preuzmite kursnu listu za efektivuovde
Online Chat