Pozovite nas na

besplatan broj
0800 10 10 15
ili na broj
+381 11 785 9999

Radno vreme:

radnim danima od 09:00h do 18:00h
subotom od 09:00h do 13:00h

Elektronsko bankarstvo

Vrsta kredita

minmax
50.000,00 RSD1.200.000,00 RSD
minmax
13 meseci84 meseci
Mesecna Rata*

5,562

RSD

minmax
50.000,00 RSD1.200.000,00 RSD
minmax
13 meseci84 meseci
Mesecna Rata*

5,562

RSD

minmax
5.000,00 EUR50.000,00 EUR
minmax
60 meseci240 meseci
Mesecna Rata*

5,562

EUR

Kursna lista

21.01.2020.

kupovni srednji prodajni
CHFCHF 104.9334 109.4346 113.9258
GBPGBP 130.9501 137.8422 144.7343
USDUSD 102.6111 105.9436 109.2761
EUREUR 114.6852 117.5656 119.8581

Pozovite nas na

besplatan broj
0800 10 10 15
ili na broj
+381 11 785 9999

Radno vreme:

radnim danima od 09:00h do 18:00h
subotom od 09:00h do 13:00h

Elektronsko bankarstvo

Vrsta kredita

minmax
50.000,00 RSD1.200.000,00 RSD
minmax
13 meseci84 meseci
Mesecna Rata*

5,562

RSD

minmax
50.000,00 RSD1.200.000,00 RSD
minmax
13 meseci84 meseci
Mesecna Rata*

5,562

RSD

minmax
5.000,00 EUR50.000,00 EUR
minmax
60 meseci240 meseci
Mesecna Rata*

5,562

EUR

Napomena: Obračun je informativnog karaktera

Kursna lista

21.01.2020.

kupovni srednji prodajni
CHFCHF 104.9334 109.4346 113.9258
GBPGBP 130.9501 137.8422 144.7343
USDUSD 102.6111 105.9436 109.2761
EUREUR 114.6852 117.5656 119.8581

Kursna lista za devize broj 12 na dan 21.01.2020.

ValuteZemljaOznakaVaži zaKupovniSrednjiProdajni
036AUSTRALIJA AUD170.520572.701574.3009
124KANADA CAD178.669081.102182.8863
208DANSKA DKK115.258315.730216.0763
392JAPAN JPY10093.443796.333798.4530
578NORVESKA NOK111.483611.838812.0993
643RUSIJA RUB11.66631.71781.7556
752SVEDSKA SEK110.786911.120511.4294
756SVAJCARSKA CHF1107.2459109.4346113.8120
826V.BRITANIJA GBP1133.7069137.8422141.6708
840S A D USD1102.7653105.9436108.2744
978E M U EUR1114.0386117.5656120.1520

Kursna lista za efektivu broj 12 na dan 21.01.2020.

ValuteZemljaOznakaVaži zaKupovniSrednjiProdajni
756SVAJCARSKA CHF1104.9334109.4346113.9258
826V.BRITANIJA GBP1130.9501137.8422144.7343
840S A D USD1102.6111105.9436109.2761
978E M U EUR1114.6852117.5656119.8581
Preuzmite kursnu listu za efektivuovde
Online Chat