Pozovite nas na

besplatan broj
0800 10 10 15
ili na broj
+381 11 785 9999

Radno vreme:

radnim danima od 09:00h do 18:00h
subotom od 09:00h do 13:00h

Elektronsko bankarstvo

Vrsta kredita

minmax
50.000,00 RSD1.200.000,00 RSD
minmax
13 meseci85 meseci
Mesecna Rata*

5,562

RSD

minmax
50.000,00 RSD1.200.000,00 RSD
minmax
6 meseci84 meseci
Mesecna Rata*

5,562

RSD

minmax
5.000,00 EUR50.000,00 EUR
minmax
60 meseci240 meseci
Mesecna Rata*

5,562

EUR

Kursna lista

22.01.2019.

kupovni srednji prodajni
CHFCHF 100.1825 104.4799 108.7678
GBPGBP 127.5360 134.2484 140.9608
USDUSD 100.9530 104.2316 107.5102
EUREUR 115.5061 118.4071 120.7160

Pozovite nas na

besplatan broj
0800 10 10 15
ili na broj
+381 11 785 9999

Radno vreme:

radnim danima od 09:00h do 18:00h
subotom od 09:00h do 13:00h

Elektronsko bankarstvo

Vrsta kredita

minmax
50.000,00 RSD1.200.000,00 RSD
minmax
13 meseci85 meseci
Mesecna Rata*

5,562

RSD

minmax
50.000,00 RSD1.200.000,00 RSD
minmax
6 meseci84 meseci
Mesecna Rata*

5,562

RSD

minmax
5.000,00 EUR50.000,00 EUR
minmax
60 meseci240 meseci
Mesecna Rata*

5,562

EUR

Napomena: Obračun je informativnog karaktera

Kursna lista

22.01.2019.

kupovni srednji prodajni
CHFCHF 100.1825 104.4799 108.7678
GBPGBP 127.5360 134.2484 140.9608
USDUSD 100.9530 104.2316 107.5102
EUREUR 115.5061 118.4071 120.7160

Kursna lista za devize broj 13 na dan 22.01.2019.

ValuteZemljaOznakaVaži zaKupovniSrednjiProdajni
036AUSTRALIJA AUD172.185874.418476.0556
124KANADA CAD175.917178.265079.9868
208DANSKA DKK115.381015.856716.2055
392JAPAN JPY10092.394095.251597.3470
578NORVESKA NOK111.778112.142412.4095
643RUSIJA RUB11.52331.57041.6049
752SVEDSKA SEK111.195411.541611.8622
756SVAJCARSKA CHF1102.3903104.4799108.6591
826V.BRITANIJA GBP1130.2209134.2484137.9771
840S A D USD1101.1047104.2316106.5247
978E M U EUR1114.8549118.4071121.0121

Kursna lista za efektivu broj 13 na dan 22.01.2019.

ValuteZemljaOznakaVaži zaKupovniSrednjiProdajni
756SVAJCARSKA CHF1100.1825104.4799108.7678
826V.BRITANIJA GBP1127.5360134.2484140.9608
840S A D USD1100.9530104.2316107.5102
978E M U EUR1115.5061118.4071120.7160
Preuzmite kursnu listu za efektivuovde
Online Chat