Pozovite nas na

besplatan broj
0800 10 10 15
ili na broj
+381 11 785 9999

Radno vreme:

radnim danima od 09:00h do 18:00h
subotom od 09:00h do 13:00h

Elektronsko bankarstvo

Vrsta kredita

minmax
50.000,00 RSD1.200.000,00 RSD
minmax
13 meseci84 meseci
Mesecna Rata*

5,562

RSD

minmax
50.000,00 RSD1.200.000,00 RSD
minmax
13 meseci84 meseci
Mesecna Rata*

5,562

RSD

minmax
5.000,00 EUR50.000,00 EUR
minmax
60 meseci240 meseci
Mesecna Rata*

5,562

EUR

Kursna lista

18.09.2020.

kupovni srednji prodajni
CHFCHF 104.6820 109.1724 113.6528
GBPGBP 122.1142 128.5413 134.9684
USDUSD 96.0942 99.2150 102.3358
EUREUR 114.7087 117.5896 119.8826

Pozovite nas na

besplatan broj
0800 10 10 15
ili na broj
+381 11 785 9999

Radno vreme:

radnim danima od 09:00h do 18:00h
subotom od 09:00h do 13:00h

Elektronsko bankarstvo

Vrsta kredita

minmax
50.000,00 RSD1.200.000,00 RSD
minmax
13 meseci84 meseci
Mesecna Rata*

5,562

RSD

minmax
50.000,00 RSD1.200.000,00 RSD
minmax
13 meseci84 meseci
Mesecna Rata*

5,562

RSD

minmax
5.000,00 EUR50.000,00 EUR
minmax
60 meseci240 meseci
Mesecna Rata*

5,562

EUR

Napomena: Obračun je informativnog karaktera

Kursna lista

18.09.2020.

kupovni srednji prodajni
CHFCHF 104.6820 109.1724 113.6528
GBPGBP 122.1142 128.5413 134.9684
USDUSD 96.0942 99.2150 102.3358
EUREUR 114.7087 117.5896 119.8826

Kursna lista za devize broj 181 na dan 18.09.2020.

ValuteZemljaOznakaVaži zaKupovniSrednjiProdajni
036AUSTRALIJA AUD170.399972.577274.1739
124KANADA CAD173.126075.387677.0461
208DANSKA DKK115.326815.800816.1484
392JAPAN JPY10091.807794.647196.7293
578NORVESKA NOK110.635910.964811.2060
643RUSIJA RUB11.27891.31851.3475
752SVEDSKA SEK110.966411.305611.6196
756SVAJCARSKA CHF1106.9890109.1724113.5393
826V.BRITANIJA GBP1124.6851128.5413132.1115
840S A D USD196.238699.2150101.3977
978E M U EUR1114.0619117.5896120.1766

Kursna lista za efektivu broj 181 na dan 18.09.2020.

ValuteZemljaOznakaVaži zaKupovniSrednjiProdajni
756SVAJCARSKA CHF1104.6820109.1724113.6528
826V.BRITANIJA GBP1122.1142128.5413134.9684
840S A D USD196.094299.2150102.3358
978E M U EUR1114.7087117.5896119.8826
Preuzmite kursnu listu za efektivuovde
Online Chat