Pozovite nas na

besplatan broj
0800 10 10 15
ili na broj
+381 11 785 9999

Radno vreme:

radnim danima od 09:00h do 18:00h
subotom od 09:00h do 13:00h

Elektronsko bankarstvo

Vrsta kredita

minmax
50.000,00 RSD1.200.000,00 RSD
minmax
13 meseci85 meseci
Mesecna Rata*

5,562

RSD

minmax
50.000,00 RSD1.200.000,00 RSD
minmax
6 meseci84 meseci
Mesecna Rata*

5,562

RSD

minmax
5.000,00 EUR50.000,00 EUR
minmax
60 meseci240 meseci
Mesecna Rata*

5,562

EUR

Kursna lista

25.06.2018.

kupovni srednji prodajni
CHFCHF 98.4351 102.6575 106.8706
GBPGBP 127.6909 134.4115 141.1321
USDUSD 98.1992 101.3884 104.5776
EUREUR 115.2138 118.1074 120.4105

Pozovite nas na

besplatan broj
0800 10 10 15
ili na broj
+381 11 785 9999

Radno vreme:

radnim danima od 09:00h do 18:00h
subotom od 09:00h do 13:00h

Elektronsko bankarstvo

Vrsta kredita

minmax
50.000,00 RSD1.200.000,00 RSD
minmax
13 meseci85 meseci
Mesecna Rata*

5,562

RSD

minmax
50.000,00 RSD1.200.000,00 RSD
minmax
6 meseci84 meseci
Mesecna Rata*

5,562

RSD

minmax
5.000,00 EUR50.000,00 EUR
minmax
60 meseci240 meseci
Mesecna Rata*

5,562

EUR

Napomena: Obračun je informativnog karaktera

Kursna lista

25.06.2018.

kupovni srednji prodajni
CHFCHF 98.4351 102.6575 106.8706
GBPGBP 127.6909 134.4115 141.1321
USDUSD 98.1992 101.3884 104.5776
EUREUR 115.2138 118.1074 120.4105

Kursna lista za devize broj 118 na dan 25.06.2018.

ValuteZemljaOznakaVaži zaKupovniSrednjiProdajni
036AUSTRALIJA AUD172.942975.198976.8533
124KANADA CAD173.969776.257477.9351
208DANSKA DKK115.369315.844616.1932
392JAPAN JPY10089.903692.684194.7232
578NORVESKA NOK112.117712.492512.7673
643RUSIJA RUB11.55801.60621.6415
752SVEDSKA SEK111.095811.439011.7567
756SVAJCARSKA CHF1100.6044102.6575106.7638
826V.BRITANIJA GBP1130.3792134.4115138.1448
840S A D USD198.3467101.3884103.6189
978E M U EUR1114.5642118.1074120.7058

Kursna lista za efektivu broj 118 na dan 25.06.2018.

ValuteZemljaOznakaVaži zaKupovniSrednjiProdajni
756SVAJCARSKA CHF198.4351102.6575106.8706
826V.BRITANIJA GBP1127.6909134.4115141.1321
840S A D USD198.1992101.3884104.5776
978E M U EUR1115.2138118.1074120.4105
Preuzmite kursnu listu za efektivuovde
Online Chat