Pozovite nas na

besplatan broj
0800 10 10 15
ili na broj
+381 11 785 9999

Radno vreme:

radnim danima od 09:00h do 18:00h
subotom od 09:00h do 13:00h

Elektronsko bankarstvo

Vrsta kredita

minmax
50.000,00 RSD1.200.000,00 RSD
minmax
13 meseci85 meseci
Mesecna Rata*

5,562

RSD

minmax
50.000,00 RSD1.200.000,00 RSD
minmax
6 meseci84 meseci
Mesecna Rata*

5,562

RSD

minmax
5.000,00 EUR50.000,00 EUR
minmax
60 meseci240 meseci
Mesecna Rata*

5,562

EUR

Kursna lista

20.04.2018.

kupovni srednji prodajni
CHFCHF 94.4173 98.4674 102.5085
GBPGBP 128.0470 134.7863 141.5256
USDUSD 92.7428 95.7548 98.7668
EUREUR 115.2852 118.1806 120.4851

Pozovite nas na

besplatan broj
0800 10 10 15
ili na broj
+381 11 785 9999

Radno vreme:

radnim danima od 09:00h do 18:00h
subotom od 09:00h do 13:00h

Elektronsko bankarstvo

Vrsta kredita

minmax
50.000,00 RSD1.200.000,00 RSD
minmax
13 meseci85 meseci
Mesecna Rata*

5,562

RSD

minmax
50.000,00 RSD1.200.000,00 RSD
minmax
6 meseci84 meseci
Mesecna Rata*

5,562

RSD

minmax
5.000,00 EUR50.000,00 EUR
minmax
60 meseci240 meseci
Mesecna Rata*

5,562

EUR

Napomena: Obračun je informativnog karaktera

Kursna lista

20.04.2018.

kupovni srednji prodajni
CHFCHF 94.4173 98.4674 102.5085
GBPGBP 128.0470 134.7863 141.5256
USDUSD 92.7428 95.7548 98.7668
EUREUR 115.2852 118.1806 120.4851

Kursna lista za devize broj 74 na dan 20.04.2018.

ValuteZemljaOznakaVaži zaKupovniSrednjiProdajni
036AUSTRALIJA AUD171.624673.839875.4643
124KANADA CAD173.310275.577577.2402
208DANSKA DKK115.390815.866816.2159
392JAPAN JPY10086.295788.964690.9218
578NORVESKA NOK111.904612.272812.5428
643RUSIJA RUB11.52301.57011.6046
752SVEDSKA SEK111.030711.371911.6878
756SVAJCARSKA CHF196.498198.4674102.4061
826V.BRITANIJA GBP1130.7427134.7863138.5300
840S A D USD192.882295.754897.8614
978E M U EUR1114.6352118.1806120.7806

Kursna lista za efektivu broj 74 na dan 20.04.2018.

ValuteZemljaOznakaVaži zaKupovniSrednjiProdajni
756SVAJCARSKA CHF194.417398.4674102.5085
826V.BRITANIJA GBP1128.0470134.7863141.5256
840S A D USD192.742895.754898.7668
978E M U EUR1115.2852118.1806120.4851
Preuzmite kursnu listu za efektivuovde
Online Chat