Pozovite nas na

besplatan broj
0800 10 10 15
ili na broj
+381 11 785 9999

Radno vreme:

radnim danima od 09:00h do 18:00h
subotom od 09:00h do 13:00h

Elektronsko bankarstvo

Vrsta kredita

minmax
50.000,00 RSD1.200.000,00 RSD
minmax
13 meseci84 meseci
Mesecna Rata*

5,562

RSD

minmax
50.000,00 RSD1.200.000,00 RSD
minmax
13 meseci84 meseci
Mesecna Rata*

5,562

RSD

minmax
5.000,00 EUR50.000,00 EUR
minmax
60 meseci240 meseci
Mesecna Rata*

5,562

EUR

Kursna lista

01.04.2020.

kupovni srednji prodajni
CHFCHF 106.3016 110.8614 115.4112
GBPGBP 125.3531 131.9506 138.5481
USDUSD 103.2254 106.5778 109.9302
EUREUR 114.6232 117.5020 119.7933

Pozovite nas na

besplatan broj
0800 10 10 15
ili na broj
+381 11 785 9999

Radno vreme:

radnim danima od 09:00h do 18:00h
subotom od 09:00h do 13:00h

Elektronsko bankarstvo

Vrsta kredita

minmax
50.000,00 RSD1.200.000,00 RSD
minmax
13 meseci84 meseci
Mesecna Rata*

5,562

RSD

minmax
50.000,00 RSD1.200.000,00 RSD
minmax
13 meseci84 meseci
Mesecna Rata*

5,562

RSD

minmax
5.000,00 EUR50.000,00 EUR
minmax
60 meseci240 meseci
Mesecna Rata*

5,562

EUR

Napomena: Obračun je informativnog karaktera

Kursna lista

01.04.2020.

kupovni srednji prodajni
CHFCHF 106.3016 110.8614 115.4112
GBPGBP 125.3531 131.9506 138.5481
USDUSD 103.2254 106.5778 109.9302
EUREUR 114.6232 117.5020 119.7933

Kursna lista za devize broj 62 na dan 01.04.2020.

ValuteZemljaOznakaVaži zaKupovniSrednjiProdajni
036AUSTRALIJA AUD163.288965.246366.6817
124KANADA CAD173.282975.549477.2115
208DANSKA DKK115.262915.734916.0811
392JAPAN JPY10096.061499.0324101.2111
578NORVESKA NOK19.968210.276510.5026
643RUSIJA RUB11.31441.35511.3849
752SVEDSKA SEK110.409110.731011.0291
756SVAJCARSKA CHF1108.6442110.8614115.2959
826V.BRITANIJA GBP1127.9921131.9506135.6155
840S A D USD1103.3805106.5778108.9225
978E M U EUR1113.9769117.5020120.0870

Kursna lista za efektivu broj 62 na dan 01.04.2020.

ValuteZemljaOznakaVaži zaKupovniSrednjiProdajni
756SVAJCARSKA CHF1106.3016110.8614115.4112
826V.BRITANIJA GBP1125.3531131.9506138.5481
840S A D USD1103.2254106.5778109.9302
978E M U EUR1114.6232117.5020119.7933
Preuzmite kursnu listu za efektivuovde
Online Chat