Pozovite nas na

besplatan broj
0800 10 10 15
ili na broj
+381 11 785 9999

Radno vreme:

radnim danima od 09:00h do 18:00h
subotom od 09:00h do 13:00h

Elektronsko bankarstvo

Kursna lista

05.03.2021.

kupovni srednji prodajni
CHFCHF 101.4514 105.8032 110.1454
GBPGBP 129.7330 136.5611 143.3892
USDUSD 95.2338 98.3267 101.4196
EUREUR 114.6984 117.5791 119.8719

Pozovite nas na

besplatan broj
0800 10 10 15
ili na broj
+381 11 785 9999

Radno vreme:

radnim danima od 09:00h do 18:00h
subotom od 09:00h do 13:00h

Elektronsko bankarstvo

Kursna lista

05.03.2021.

kupovni srednji prodajni
CHFCHF 101.4514 105.8032 110.1454
GBPGBP 129.7330 136.5611 143.3892
USDUSD 95.2338 98.3267 101.4196
EUREUR 114.6984 117.5791 119.8719

Kursna lista za devize broj 42 na dan 05.03.2021.

ValuteZemljaOznakaVaži zaKupovniSrednjiProdajni
036AUSTRALIJA AUD173.643675.921277.5915
124KANADA CAD175.366377.697279.4065
208DANSKA DKK115.334215.808516.1563
392JAPAN JPY10088.159390.885992.8854
578NORVESKA NOK111.102711.446111.6979
643RUSIJA RUB11.28361.32331.3524
752SVEDSKA SEK111.214911.561811.8829
756SVAJCARSKA CHF1103.6871105.8032110.0353
826V.BRITANIJA GBP1132.4643136.5611140.3541
840S A D USD195.376998.3267100.4899
978E M U EUR1114.0517117.5791120.1658

Kursna lista za efektivu broj 42 na dan 05.03.2021.

ValuteZemljaOznakaVaži zaKupovniSrednjiProdajni
756SVAJCARSKA CHF1101.4514105.8032110.1454
826V.BRITANIJA GBP1129.7330136.5611143.3892
840S A D USD195.233898.3267101.4196
978E M U EUR1114.6984117.5791119.8719
Preuzmite kursnu listu za efektivuovde
Online Chat