Pozovite nas na

besplatan broj
0800 10 10 15
ili na broj
+381 11 785 9999

Radno vreme:

radnim danima od 09:00h do 18:00h
subotom od 09:00h do 13:00h

Elektronsko bankarstvo

Vrsta kredita

minmax
50.000,00 RSD1.200.000,00 RSD
minmax
13 meseci85 meseci
Mesecna Rata*

5,562

RSD

minmax
50.000,00 RSD1.200.000,00 RSD
minmax
6 meseci84 meseci
Mesecna Rata*

5,562

RSD

minmax
5.000,00 EUR50.000,00 EUR
minmax
60 meseci240 meseci
Mesecna Rata*

5,562

EUR

Kursna lista

22.03.2019.

kupovni srednji prodajni
CHFCHF 100.1108 104.4051 108.6899
GBPGBP 129.4168 136.2282 143.0396
USDUSD 100.3923 103.6527 106.9131
EUREUR 115.0567 117.9464 120.2464

Pozovite nas na

besplatan broj
0800 10 10 15
ili na broj
+381 11 785 9999

Radno vreme:

radnim danima od 09:00h do 18:00h
subotom od 09:00h do 13:00h

Elektronsko bankarstvo

Vrsta kredita

minmax
50.000,00 RSD1.200.000,00 RSD
minmax
13 meseci85 meseci
Mesecna Rata*

5,562

RSD

minmax
50.000,00 RSD1.200.000,00 RSD
minmax
6 meseci84 meseci
Mesecna Rata*

5,562

RSD

minmax
5.000,00 EUR50.000,00 EUR
minmax
60 meseci240 meseci
Mesecna Rata*

5,562

EUR

Napomena: Obračun je informativnog karaktera

Kursna lista

22.03.2019.

kupovni srednji prodajni
CHFCHF 100.1108 104.4051 108.6899
GBPGBP 129.4168 136.2282 143.0396
USDUSD 100.3923 103.6527 106.9131
EUREUR 115.0567 117.9464 120.2464

Kursna lista za devize broj 55 na dan 22.03.2019.

ValuteZemljaOznakaVaži zaKupovniSrednjiProdajni
036AUSTRALIJA AUD171.438173.647575.2677
124KANADA CAD175.189377.514779.2200
208DANSKA DKK115.330115.804216.1519
392JAPAN JPY10090.749693.556395.6145
578NORVESKA NOK111.896812.264712.5345
643RUSIJA RUB11.57261.62121.6569
752SVEDSKA SEK110.961111.300111.6140
756SVAJCARSKA CHF1102.3170104.4051108.5813
826V.BRITANIJA GBP1132.1414136.2282140.0119
840S A D USD1100.5431103.6527105.9331
978E M U EUR1114.4080117.9464120.5412

Kursna lista za efektivu broj 55 na dan 22.03.2019.

ValuteZemljaOznakaVaži zaKupovniSrednjiProdajni
756SVAJCARSKA CHF1100.1108104.4051108.6899
826V.BRITANIJA GBP1129.4168136.2282143.0396
840S A D USD1100.3923103.6527106.9131
978E M U EUR1115.0567117.9464120.2464
Preuzmite kursnu listu za efektivuovde
Online Chat