Pozovite nas na

besplatan broj
0800 10 10 15
ili na broj
+381 11 785 9999

Radno vreme:

radnim danima od 09:00h do 18:00h
subotom od 09:00h do 13:00h

Elektronsko bankarstvo

Vrsta kredita

minmax
50.000,00 RSD1.200.000,00 RSD
minmax
13 meseci85 meseci
Mesecna Rata*

5,562

RSD

minmax
50.000,00 RSD1.200.000,00 RSD
minmax
6 meseci84 meseci
Mesecna Rata*

5,562

RSD

minmax
5.000,00 EUR50.000,00 EUR
minmax
60 meseci240 meseci
Mesecna Rata*

5,562

EUR

Kursna lista

22.10.2018.

kupovni srednji prodajni
CHFCHF 98.9937 103.2401 107.4771
GBPGBP 127.7543 134.4782 141.2021
USDUSD 99.6714 102.9084 106.1454
EUREUR 115.5857 118.4887 120.7992

Pozovite nas na

besplatan broj
0800 10 10 15
ili na broj
+381 11 785 9999

Radno vreme:

radnim danima od 09:00h do 18:00h
subotom od 09:00h do 13:00h

Elektronsko bankarstvo

Vrsta kredita

minmax
50.000,00 RSD1.200.000,00 RSD
minmax
13 meseci85 meseci
Mesecna Rata*

5,562

RSD

minmax
50.000,00 RSD1.200.000,00 RSD
minmax
6 meseci84 meseci
Mesecna Rata*

5,562

RSD

minmax
5.000,00 EUR50.000,00 EUR
minmax
60 meseci240 meseci
Mesecna Rata*

5,562

EUR

Napomena: Obračun je informativnog karaktera

Kursna lista

22.10.2018.

kupovni srednji prodajni
CHFCHF 98.9937 103.2401 107.4771
GBPGBP 127.7543 134.4782 141.2021
USDUSD 99.6714 102.9084 106.1454
EUREUR 115.5857 118.4887 120.7992

Kursna lista za devize broj 203 na dan 22.10.2018.

ValuteZemljaOznakaVaži zaKupovniSrednjiProdajni
036AUSTRALIJA AUD170.955773.150274.7595
124KANADA CAD176.246678.604780.3340
208DANSKA DKK115.403815.880216.2296
392JAPAN JPY10088.635891.377193.3874
578NORVESKA NOK112.139412.514812.7901
643RUSIJA RUB11.51971.56671.6012
752SVEDSKA SEK111.105811.449311.7673
756SVAJCARSKA CHF1101.1753103.2401107.3697
826V.BRITANIJA GBP1130.4439134.4782138.2133
840S A D USD199.8211102.9084105.1724
978E M U EUR1114.9340118.4887121.0955

Kursna lista za efektivu broj 203 na dan 22.10.2018.

ValuteZemljaOznakaVaži zaKupovniSrednjiProdajni
756SVAJCARSKA CHF198.9937103.2401107.4771
826V.BRITANIJA GBP1127.7543134.4782141.2021
840S A D USD199.6714102.9084106.1454
978E M U EUR1115.5857118.4887120.7992
Preuzmite kursnu listu za efektivuovde
Online Chat