Pozovite nas na

besplatan broj
0800 10 10 15
ili na broj
+381 11 785 9999

Radno vreme:

radnim danima od 09:00h do 18:00h
subotom od 09:00h do 13:00h

Elektronsko bankarstvo

Vrsta kredita

minmax
50.000,00 RSD1.200.000,00 RSD
minmax
13 meseci84 meseci
Mesecna Rata*

5,562

RSD

minmax
50.000,00 RSD1.200.000,00 RSD
minmax
13 meseci84 meseci
Mesecna Rata*

5,562

RSD

minmax
5.000,00 EUR50.000,00 EUR
minmax
60 meseci240 meseci
Mesecna Rata*

5,562

EUR

Kursna lista

27.11.2020.

kupovni srednji prodajni
CHFCHF 104.3568 108.8332 113.2997
GBPGBP 125.2290 131.8200 138.4110
USDUSD 95.4768 98.5776 101.6784
EUREUR 114.7026 117.5834 119.8763

Pozovite nas na

besplatan broj
0800 10 10 15
ili na broj
+381 11 785 9999

Radno vreme:

radnim danima od 09:00h do 18:00h
subotom od 09:00h do 13:00h

Elektronsko bankarstvo

Vrsta kredita

minmax
50.000,00 RSD1.200.000,00 RSD
minmax
13 meseci84 meseci
Mesecna Rata*

5,562

RSD

minmax
50.000,00 RSD1.200.000,00 RSD
minmax
13 meseci84 meseci
Mesecna Rata*

5,562

RSD

minmax
5.000,00 EUR50.000,00 EUR
minmax
60 meseci240 meseci
Mesecna Rata*

5,562

EUR

Napomena: Obračun je informativnog karaktera

Kursna lista

27.11.2020.

kupovni srednji prodajni
CHFCHF 104.3568 108.8332 113.2997
GBPGBP 125.2290 131.8200 138.4110
USDUSD 95.4768 98.5776 101.6784
EUREUR 114.7026 117.5834 119.8763

Kursna lista za devize broj 230 na dan 27.11.2020.

ValuteZemljaOznakaVaži zaKupovniSrednjiProdajni
036AUSTRALIJA AUD170.553072.735074.3352
124KANADA CAD173.513375.786977.4542
208DANSKA DKK115.320415.794216.1417
392JAPAN JPY10091.965794.810096.8958
578NORVESKA NOK110.791311.125111.3699
643RUSIJA RUB11.26191.30091.3295
752SVEDSKA SEK111.227011.574211.8957
756SVAJCARSKA CHF1106.6565108.8332113.1865
826V.BRITANIJA GBP1127.8654131.8200135.4813
840S A D USD195.620398.5776100.7463
978E M U EUR1114.0559117.5834120.1702

Kursna lista za efektivu broj 230 na dan 27.11.2020.

ValuteZemljaOznakaVaži zaKupovniSrednjiProdajni
756SVAJCARSKA CHF1104.3568108.8332113.2997
826V.BRITANIJA GBP1125.2290131.8200138.4110
840S A D USD195.476898.5776101.6784
978E M U EUR1114.7026117.5834119.8763
Preuzmite kursnu listu za efektivuovde
Online Chat