Pozovite nas

+381 11 785 9999

Radno vreme:

radnim danima od 09:00h do 18:00h
subotom od 09:00h do 13:00h

Elektronsko bankarstvo

Vrsta kredita

minmax
50.000,00 RSD1.200.000,00 RSD
minmax
13 meseci84 meseci
Mesecna Rata*

5,562

RSD

minmax
50.000,00 RSD1.200.000,00 RSD
minmax
6 meseci84 meseci
Mesecna Rata*

5,562

RSD

minmax
5.000,00 EUR50.000,00 EUR
minmax
60 meseci240 meseci
Mesecna Rata*

5,562

EUR

Kursna lista

23.06.2017.

kupovni srednji prodajni
CHF 107.7097 112.3299 116.9399
USD 105.6199 109.0501 112.4803
EUR 118.7714 121.7544 124.1286

Pozovite nas

+381 11 785 9999

Radno vreme:

radnim danima od 09:00h do 18:00h
subotom od 09:00h do 13:00h

Elektronsko bankarstvo

Vrsta kredita

minmax
50.000,00 RSD1.200.000,00 RSD
minmax
13 meseci84 meseci
Mesecna Rata*

5,562

RSD

minmax
50.000,00 RSD1.200.000,00 RSD
minmax
6 meseci84 meseci
Mesecna Rata*

5,562

RSD

minmax
5.000,00 EUR50.000,00 EUR
minmax
60 meseci240 meseci
Mesecna Rata*

5,562

EUR

Napomena: Obračun je informativnog karaktera

Kursna lista

23.06.2017.

kupovni srednji prodajni
CHF 107.7097 112.3299 116.9399
USD 105.6199 109.0501 112.4803
EUR 118.7714 121.7544 124.1286

Kursna lista za devize broj 117 na dan 23.06.2017.

ValuteZemljaOznakaVaži zaKupovniSrednjiProdajni
036AUSTRALIJA AUD179.884882.355584.1673
124KANADA CAD180.020282.495084.3099
208DANSKA DKK115.875616.366616.7267
392JAPAN JPY10095.036497.9757100.1312
578NORVESKA NOK112.461712.847113.1297
643RUSIJA RUB11.76901.82371.8638
752SVEDSKA SEK112.094612.468712.8150
756SVAJCARSKA CHF1107.8367112.3299116.8231
826V.BRITANIJA GBP1134.3134138.4674142.3133
840S A D USD1105.7786109.0501111.4492
978E M U EUR1118.1018121.7544124.4330

Kursna lista za efektivu broj 117 na dan 23.06.2017.

ValuteZemljaOznakaVaži zaKupovniSrednjiProdajni
756SVAJCARSKA CHF1107.7097112.3299116.9399
840S A D USD1105.6199109.0501112.4803
978E M U EUR1118.7714121.7544124.1286
Preuzmite kursnu listu za efektivuovde
Online Chat