Pozovite nas na

besplatan broj
0800 10 10 15
ili na broj
+381 11 785 9999

Radno vreme:

radnim danima od 09:00h do 18:00h
subotom od 09:00h do 13:00h

Elektronsko bankarstvo

Vrsta kredita

minmax
50.000,00 RSD1.200.000,00 RSD
minmax
24 meseci99 meseci
Mesecna Rata*

5,562

RSD

minmax
50.000,00 RSD1.200.000,00 RSD
minmax
6 meseci84 meseci
Mesecna Rata*

5,562

RSD

minmax
5.000,00 EUR50.000,00 EUR
minmax
60 meseci240 meseci
Mesecna Rata*

5,562

EUR

Kursna lista

17.11.2017.

kupovni srednji prodajni
CHF 96.8910 101.0472 105.1942
GBP 126.1250 132.7632 139.4014
USD 97.1727 100.3285 103.4843
EUR 115.5752 118.4779 120.7882

Pozovite nas na

besplatan broj
0800 10 10 15
ili na broj
+381 11 785 9999

Radno vreme:

radnim danima od 09:00h do 18:00h
subotom od 09:00h do 13:00h

Elektronsko bankarstvo

Vrsta kredita

minmax
50.000,00 RSD1.200.000,00 RSD
minmax
24 meseci99 meseci
Mesecna Rata*

5,562

RSD

minmax
50.000,00 RSD1.200.000,00 RSD
minmax
6 meseci84 meseci
Mesecna Rata*

5,562

RSD

minmax
5.000,00 EUR50.000,00 EUR
minmax
60 meseci240 meseci
Mesecna Rata*

5,562

EUR

Napomena: Obračun je informativnog karaktera

Kursna lista

17.11.2017.

kupovni srednji prodajni
CHF 96.8910 101.0472 105.1942
GBP 126.1250 132.7632 139.4014
USD 97.1727 100.3285 103.4843
EUR 115.5752 118.4779 120.7882

Kursna lista za devize broj 222 na dan 17.11.2017.

ValuteZemljaOznakaVaži zaKupovniSrednjiProdajni
036AUSTRALIJA AUD173.650175.927977.5983
124KANADA CAD176.417078.780480.5136
208DANSKA DKK115.444215.921916.2722
392JAPAN JPY10086.428289.101291.0614
578NORVESKA NOK111.874112.241312.5106
643RUSIJA RUB11.63001.68041.7174
752SVEDSKA SEK111.601911.960712.2929
756SVAJCARSKA CHF197.0053101.0472105.0891
826V.BRITANIJA GBP1128.7803132.7632136.4507
840S A D USD197.3186100.3285102.5357
978E M U EUR1114.9236118.4779121.0844

Kursna lista za efektivu broj 222 na dan 17.11.2017.

ValuteZemljaOznakaVaži zaKupovniSrednjiProdajni
756SVAJCARSKA CHF196.8910101.0472105.1942
826V.BRITANIJA GBP1126.1250132.7632139.4014
840S A D USD197.1727100.3285103.4843
978E M U EUR1115.5752118.4779120.7882
Preuzmite kursnu listu za efektivuovde
Online Chat