Pozovite nas

+381 11 785 9999

Radno vreme:

radnim danima od 09:00h do 18:00h
subotom od 09:00h do 13:00h

Elektronsko bankarstvo

Vrsta kredita

minmax
50.000,00 RSD1.200.000,00 RSD
minmax
13 meseci84 meseci
Mesecna Rata*

5,562

RSD

minmax
50.000,00 RSD1.200.000,00 RSD
minmax
6 meseci84 meseci
Mesecna Rata*

5,562

RSD

minmax
5.000,00 EUR50.000,00 EUR
minmax
60 meseci240 meseci
Mesecna Rata*

5,562

EUR

Kursna lista

22.05.2017.

kupovni srednji prodajni
CHF 108.1562 112.7956 117.4247
USD 106.5134 109.9726 113.4318
EUR 120.0230 123.0374 125.4366

Pozovite nas

+381 11 785 9999

Radno vreme:

radnim danima od 09:00h do 18:00h
subotom od 09:00h do 13:00h

Elektronsko bankarstvo

Vrsta kredita

minmax
50.000,00 RSD1.200.000,00 RSD
minmax
13 meseci84 meseci
Mesecna Rata*

5,562

RSD

minmax
50.000,00 RSD1.200.000,00 RSD
minmax
6 meseci84 meseci
Mesecna Rata*

5,562

RSD

minmax
5.000,00 EUR50.000,00 EUR
minmax
60 meseci240 meseci
Mesecna Rata*

5,562

EUR

Napomena: Obračun je informativnog karaktera

Kursna lista

22.05.2017.

kupovni srednji prodajni
CHF 108.1562 112.7956 117.4247
USD 106.5134 109.9726 113.4318
EUR 120.0230 123.0374 125.4366

Kursna lista za devize broj 93 na dan 22.05.2017.

ValuteZemljaOznakaVaži zaKupovniSrednjiProdajni
036AUSTRALIJA AUD179.352681.806883.6065
124KANADA CAD178.828481.266483.0543
208DANSKA DKK116.032216.528016.8916
392JAPAN JPY10095.668498.6272100.7970
578NORVESKA NOK112.728613.122313.4110
643RUSIJA RUB11.88101.93921.9819
752SVEDSKA SEK112.210712.588412.9380
756SVAJCARSKA CHF1108.2838112.7956117.3074
826V.BRITANIJA GBP1138.6297142.9172146.8867
840S A D USD1106.6734109.9726112.3920
978E M U EUR1119.3463123.0374125.7442

Kursna lista za efektivu broj 93 na dan 22.05.2017.

ValuteZemljaOznakaVaži zaKupovniSrednjiProdajni
756SVAJCARSKA CHF1108.1562112.7956117.4247
840S A D USD1106.5134109.9726113.4318
978E M U EUR1120.0230123.0374125.4366
Preuzmite kursnu listu za efektivuovde
Online Chat