Pozovite nas

+381 11 785 9999

Radno vreme:

radnim danima od 09:00h do 18:00h
subotom od 09:00h do 13:00h

Elektronsko bankarstvo

Kursna lista

24.03.2017.

kupovni srednji prodajni
CHF 110.8445 115.5992 120.3434
USD 111.4951 115.1161 118.7371
EUR 120.9088 123.9455 126.3624

Pozovite nas

+381 11 785 9999

Radno vreme:

radnim danima od 09:00h do 18:00h
subotom od 09:00h do 13:00h

Elektronsko bankarstvo

Vrsta kredita

minmax
50.000,00 RSD1.200.000,00 RSD
minmax
13 meseci84 meseci
Mesecna Rata*

5,562

RSD

minmax
50.000,00 RSD1.200.000,00 RSD
minmax
6 meseci84 meseci
Mesecna Rata*

5,562

RSD

minmax
5.000,00 EUR50.000,00 EUR
minmax
60 meseci240 meseci
Mesecna Rata*

5,562

EUR

Napomena: Obračun je informativnog karaktera

Kursna lista

24.03.2017.

kupovni srednji prodajni
CHF 110.8445 115.5992 120.3434
USD 111.4951 115.1161 118.7371
EUR 120.9088 123.9455 126.3624

Kursna lista za devize broj 56 na dan 24.03.2017.

ValuteZemljaOznakaVaži zaKupovniSrednjiProdajni
036AUSTRALIJA AUD185.044387.674589.6033
124KANADA CAD183.485386.067387.9608
208DANSKA DKK116.160716.660517.0270
392JAPAN JPY100100.1642103.2621105.5339
578NORVESKA NOK113.122813.528713.8263
643RUSIJA RUB11.94592.00612.0502
752SVEDSKA SEK112.628113.018713.3803
756SVAJCARSKA CHF1110.9752115.5992120.2232
826V.BRITANIJA GBP1139.2969143.6050147.5936
840S A D USD1111.6626115.1161117.6487
978E M U EUR1120.2271123.9455126.6723

Kursna lista za efektivu broj 56 na dan 24.03.2017.

ValuteZemljaOznakaVaži zaKupovniSrednjiProdajni
756SVAJCARSKA CHF1110.8445115.5992120.3434
840S A D USD1111.4951115.1161118.7371
978E M U EUR1120.9088123.9455126.3624
Preuzmite kursnu listu za efektivuovde
Online Chat