Pozovite nas

+381 11 785 9999

Radno vreme:

radnim danima od 09:00h do 18:00h
subotom od 09:00h do 13:00h

Elektronsko bankarstvo

Vrsta kredita

minmax
50.000,00 RSD1.200.000,00 RSD
minmax
24 meseci99 meseci
Mesecna Rata*

5,562

RSD

minmax
50.000,00 RSD1.200.000,00 RSD
minmax
6 meseci84 meseci
Mesecna Rata*

5,562

RSD

minmax
5.000,00 EUR50.000,00 EUR
minmax
60 meseci240 meseci
Mesecna Rata*

5,562

EUR

Kursna lista

22.09.2017.

kupovni srednji prodajni
CHF 98.6829 102.9159 107.1396
GBP 128.4954 135.2583 142.0212
USD 96.4622 99.5950 102.7278
EUR 116.2167 119.1355 121.4586

Pozovite nas

+381 11 785 9999

Radno vreme:

radnim danima od 09:00h do 18:00h
subotom od 09:00h do 13:00h

Elektronsko bankarstvo

Vrsta kredita

minmax
50.000,00 RSD1.200.000,00 RSD
minmax
24 meseci99 meseci
Mesecna Rata*

5,562

RSD

minmax
50.000,00 RSD1.200.000,00 RSD
minmax
6 meseci84 meseci
Mesecna Rata*

5,562

RSD

minmax
5.000,00 EUR50.000,00 EUR
minmax
60 meseci240 meseci
Mesecna Rata*

5,562

EUR

Napomena: Obračun je informativnog karaktera

Kursna lista

22.09.2017.

kupovni srednji prodajni
CHF 98.6829 102.9159 107.1396
GBP 128.4954 135.2583 142.0212
USD 96.4622 99.5950 102.7278
EUR 116.2167 119.1355 121.4586

Kursna lista za devize broj 182 na dan 22.09.2017.

ValuteZemljaOznakaVaži zaKupovniSrednjiProdajni
036AUSTRALIJA AUD176.556178.923880.6601
124KANADA CAD178.463880.890582.6701
208DANSKA DKK115.526216.006416.3585
392JAPAN JPY10086.388289.060091.0193
578NORVESKA NOK112.385412.768513.0494
643RUSIJA RUB11.66841.72001.7578
752SVEDSKA SEK112.123712.498712.8459
756SVAJCARSKA CHF198.7993102.9159107.0325
826V.BRITANIJA GBP1131.2006135.2583139.0151
840S A D USD196.607299.5950101.7861
978E M U EUR1115.5614119.1355121.7565

Kursna lista za efektivu broj 182 na dan 22.09.2017.

ValuteZemljaOznakaVaži zaKupovniSrednjiProdajni
756SVAJCARSKA CHF198.6829102.9159107.1396
826V.BRITANIJA GBP1128.4954135.2583142.0212
840S A D USD196.462299.5950102.7278
978E M U EUR1116.2167119.1355121.4586
Preuzmite kursnu listu za efektivuovde
Online Chat