Pozovite nas

+381 11 785 9999

Radno vreme:

radnim danima od 09:00h do 18:00h
subotom od 09:00h do 13:00h

Elektronsko bankarstvo

Vrsta kredita

minmax
50.000,00 RSD1.200.000,00 RSD
minmax
13 meseci84 meseci
Mesecna Rata*

5,562

RSD

minmax
50.000,00 RSD1.200.000,00 RSD
minmax
6 meseci84 meseci
Mesecna Rata*

5,562

RSD

minmax
5.000,00 EUR50.000,00 EUR
minmax
60 meseci240 meseci
Mesecna Rata*

5,562

EUR

Kursna lista

25.04.2017.

kupovni srednji prodajni
CHF 109.3987 114.0914 118.7737
USD 110.0146 113.5875 117.1604
EUR 120.4336 123.4583 125.8657

Pozovite nas

+381 11 785 9999

Radno vreme:

radnim danima od 09:00h do 18:00h
subotom od 09:00h do 13:00h

Elektronsko bankarstvo

Vrsta kredita

minmax
50.000,00 RSD1.200.000,00 RSD
minmax
13 meseci84 meseci
Mesecna Rata*

5,562

RSD

minmax
50.000,00 RSD1.200.000,00 RSD
minmax
6 meseci84 meseci
Mesecna Rata*

5,562

RSD

minmax
5.000,00 EUR50.000,00 EUR
minmax
60 meseci240 meseci
Mesecna Rata*

5,562

EUR

Napomena: Obračun je informativnog karaktera

Kursna lista

25.04.2017.

kupovni srednji prodajni
CHF 109.3987 114.0914 118.7737
USD 110.0146 113.5875 117.1604
EUR 120.4336 123.4583 125.8657

Kursna lista za devize broj 76 na dan 25.04.2017.

ValuteZemljaOznakaVaži zaKupovniSrednjiProdajni
036AUSTRALIJA AUD183.214885.788587.6758
124KANADA CAD181.305383.819985.6639
208DANSKA DKK116.095616.593416.9585
392JAPAN JPY100100.1041103.2001105.4705
578NORVESKA NOK112.875013.273213.5652
643RUSIJA RUB11.97452.03562.0804
752SVEDSKA SEK112.421512.805713.1614
756SVAJCARSKA CHF1109.5277114.0914118.6551
826V.BRITANIJA GBP1140.8712145.2280149.2617
840S A D USD1110.1799113.5875116.0864
978E M U EUR1119.7546123.4583126.1744

Kursna lista za efektivu broj 76 na dan 25.04.2017.

ValuteZemljaOznakaVaži zaKupovniSrednjiProdajni
756SVAJCARSKA CHF1109.3987114.0914118.7737
840S A D USD1110.0146113.5875117.1604
978E M U EUR1120.4336123.4583125.8657
Preuzmite kursnu listu za efektivuovde
Online Chat