Pozovite nas

+381 11 785 9999

Radno vreme:

radnim danima od 09:00h do 18:00h
subotom od 09:00h do 13:00h

Elektronsko bankarstvo

Vrsta kredita

minmax
50.000,00 RSD1.200.000,00 RSD
minmax
24 meseci84 meseci
Mesecna Rata*

5,562

RSD

minmax
50.000,00 RSD1.200.000,00 RSD
minmax
6 meseci84 meseci
Mesecna Rata*

5,562

RSD

minmax
5.000,00 EUR50.000,00 EUR
minmax
60 meseci240 meseci
Mesecna Rata*

5,562

EUR

Kursna lista

kupovni srednji prodajni
CHF 104.2040 108.6739 113.1339
GBP 128.0895 134.8310 141.5726
USD 100.3459 103.6048 106.8637
EUR 117.6514 120.6063 122.9581

Pozovite nas

+381 11 785 9999

Radno vreme:

radnim danima od 09:00h do 18:00h
subotom od 09:00h do 13:00h

Elektronsko bankarstvo

Vrsta kredita

minmax
50.000,00 RSD1.200.000,00 RSD
minmax
24 meseci84 meseci
Mesecna Rata*

5,562

RSD

minmax
50.000,00 RSD1.200.000,00 RSD
minmax
6 meseci84 meseci
Mesecna Rata*

5,562

RSD

minmax
5.000,00 EUR50.000,00 EUR
minmax
60 meseci240 meseci
Mesecna Rata*

5,562

EUR

Napomena: Obračun je informativnog karaktera

Kursna lista

kupovni srednji prodajni
CHF 104.2040 108.6739 113.1339
GBP 128.0895 134.8310 141.5726
USD 100.3459 103.6048 106.8637
EUR 117.6514 120.6063 122.9581

Kursna lista za devize broj 140 na dan 26.07.2017.

ValuteZemljaOznakaVaži zaKupovniSrednjiProdajni
036AUSTRALIJA AUD179.357181.811483.6113
124KANADA CAD180.321482.805684.6273
208DANSKA DKK115.726516.212916.5696
392JAPAN JPY10089.763092.539294.5751
578NORVESKA NOK112.587212.976513.2620
643RUSIJA RUB11.67801.72991.7680
752SVEDSKA SEK112.231712.610012.9602
756SVAJCARSKA CHF1104.3269108.6739113.0209
826V.BRITANIJA GBP1130.7861134.8310138.5759
840S A D USD1100.4967103.6048105.8841
978E M U EUR1116.9881120.6063123.2596

Kursna lista za efektivu broj 140 na dan 26.07.2017.

ValuteZemljaOznakaVaži zaKupovniSrednjiProdajni
756SVAJCARSKA CHF1104.2040108.6739113.1339
826V.BRITANIJA GBP1128.0895134.8310141.5726
840S A D USD1100.3459103.6048106.8637
978E M U EUR1117.6514120.6063122.9581
Preuzmite kursnu listu za efektivuovde
Online Chat